Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

niedziela, 22 maja 2011

INFEKCJA


Potęga wody: Wypij szklankę wody. Albo nawet dwie, jeśli po pierw­szej poczułeś się lepiej. Więcej informacji w poście „Energia fizyczna".

Przyjazna perswazja: Załóż, że przynajmniej część tego stanu jest spowodowana tłumieniem gniewu. Załóż, że możesz porozmawiać ze swoim ciałem, a ono cię wysłucha. Wyperswaduj swojemu ciału, że nie musi ono się dalej gniewać i obiecaj mu jakąś przyjemną nagrodę za powrót do zdrowia. Powtarzaj perswazje często i nagra­dzaj każde, nawet najmniejsze znaki poprawy. Nawet pochwała i docenienie może być formą nagrody. Więcej informacji w poście „Uzdrawianie poprzez błogosławieństwo".  

Relaks i bycie kochanym: Rozluźnij się tak dobrze, jak tylko potra­fisz, jeśli chcesz zamknij oczy i powtarzaj sobie: „Jestem kochany i wszystko jest w porządku". Więcej informacji w poście „Uzdra­wianie poprzez błogosławieństwo".

Dotyk i przebaczenie: Delikatnie dotknij bolącego miejsca jedną ręką i powtarzaj następujące zdanie: „Z czymkolwiek jest to powiązane, wybaczam temu całkowicie i nie ma to już żadnego znaczenia". Więcej informacji w poście „Koc przebaczenia".

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna