Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

niedziela, 1 maja 2011

Warianty kahi loa


Łatwo jest zauważyć, że kahi loa to bardzo złożony proces. Ale nie ma żadnych powodów, dla których nie miałbyś zastosować jakiegoś jego wariantu, jeśli masz tylko na to ochotę.

Nieformalne kahi loa

Jeśli sytuacja wymaga udzielenia szybkiej pomocy, możesz zastosować każdy z segmentów kahi loa osobno. Ogniste kahi nadaje się świetnie do uwalniania napięcia. Jeśli jesteś z kimś blisko, to wodne kahi z dodatkiem kilku ściśnięć skóry pochodzących ze zwierzęcego może być wspaniałą pieszczotą. Omiatanie całej sylwetki, bez dotykania, wykonane na osobie, która stoi może być, w zależności, czy robisz to z góry w dół, odświeżające, czy z dołu do góry, kiedy działa wzmacniająco. Kamienne kahi jest świetnym sposobem na uwalnianie od bólu, niezależnie od tego, czy ktoś stoi, siedzi czy leży. W tym przypadku możesz użyć swojego pępka jako łatwo dostępnego zdrowego punktu. Wariant „korzenny" roślinnego kahi może być doskonały do wspomożenia kogoś w miejscu publicznym, a ludzkie kahi świetnie nadaje się do zakańczania wszelkich sesji terapeutycznych i samo w sobie bardzo uspokaja.

Krótka formułka kahi loa

Kahi loa jest techniką, która może być używana do szybkiego uwolnienia się od bólu i dyskomfortu. W tym wariancie chodzi o to, abyś szybko użył każdego segmentu po kolei, ale nie na całym ciele, a tylko na jego części. W tym wypadku powinieneś wykonać tę technikę szybko, po kilka ruchów z każdej, omijając rozwinięcia i podpunkty. Więc na przykład w wypadku bólu ramienia możesz wykonać kilka ognistych dotyków grabiących, kilka pieszczot wodnych, odrobinę ruchu wiatru, trochę dotyku rośliny, kilka uszczypnięć zwierzęcia i trochę ludzkiego dotyku. Rezultaty mogą być zadziwiająco dobre i to w bardzo krótkim czasie.
Kiedy uczę kahi loa na seminariach, zawsze podaję zestaw wskazówek, bazujących na filozofii, której nauczył mnie mój hawajski wujek. Mogą one być bardzo przydatne dla każdego, kto robi masaże czy zajmuje się jakąś inną formą uzdrawiania:

1. Twoje myśli wpływają na to, co robisz, więc zwracaj uwagę na to, co myślisz.
2. Ty i osoba, której pomagasz, wymieniacie się ideami i energią, więc uwolnij się od wszelkiego napięcia.
3. Energia podąża za twoją uwagą, więc bądź skoncentrowany na upragnionym efekcie.
4. Im bardziej jesteś obecny tu i teraz, tym więcej masz mocy, więc bądź obecny w tej chwili wszystkimi swoimi zmysłami.
5. Im bardziej cieszy cię to, co robisz, tym więcej masz korzyści z tego, co robisz, więc ciesz się swoimi działaniami.
6. Ludzie zawsze się sami uzdrawiają, więc bądź pewny swych umiejętności i tego, że potrafisz im pomóc.
7. Jeśli metoda, której używasz nie działa, bądź elastyczny i użyj czegoś innego.

Konkluzja

Oto dałem ci zestaw moich najlepszych idei i technik, dzięki którym możesz uzdrowić się natychmiast, bardzo szybko, szybko i jakkolwiek inaczej. W tej książce znalazło się bardzo wiele rzeczy, które należy zapamiętać, postaram się więc skondensować to wszystko, używając jednego hawajskiego przysłowia:

Ua ola loko i ke aloha - Uzdrawianie wypływa z wnętrza dzięki miłości.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna