Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

poniedziałek, 8 listopada 2010

Nadrzędny celPieniądze znajdują się wszędzie w naszym otoczeniu, jednak potrzebny jest kanał, do którego i przez który będą mogły płynąć. Jest on nadrzędnym celem. Dzięki niemu możesz stworzyć cały szereg rurociągów, które pomogą ci w osiągnięciu dobrobytu. Prowadzi on również do sformułowania jasnego i jednoznacznego celu, na bazie którego ustalisz cele podrzędne. Cele te składają się na plan akcji, który później przekształcony będzie w konkretne działania. Następnie dzięki nim popłyną pieniądze. Życiowy cel jest podstawą do istnienia lub działania. Każdy człowiek ma swój nadrzędny cel i wszyscy posiadamy różne cele dotyczące różnych aspektów naszego życia. Cel życiowy jest tym, co nadaje znaczenie powszedniemu dniowi. Nie jest on czymś z przyszłości, lecz tym, co właśnie robisz.
Co jest twoim nadrzędnym celem? Czy zastanawiałeś się nad tym? Czy poruszyłeś tym pytaniem głębię serca i duszy, aby dowiedzieć się, jakie jest twoje główne zadanie w tym życiu? Im dokładniej odpowiesz sobie na to pytanie (nawet jeśli na początku tylko na próbę postawisz sobie jakiś cel, aby dzięki temu stworzyć podstawę do pracy), tym szybciej uda ci się pobudzić przepływ energii i przyciągnąć zdarzenia pomocne w osiągnięciu twojego celu.
W odniesieniu do pieniędzy potrzebny jest ci dokładnie określony cel. Stwierdzenie typu: Moim celem życiowym jest pomagać ludziom i dzięki temu zarabiać pieniądze, mogłoby być dobrym początkiem, jednak powinieneś wtedy zadać sobie odpowiednie pytania, aby stworzyć konkretny plan działania, który pomógłby w osiągnięciu twojego nadrzędnego celu.
Powyższy przykład doprowadzimy do logicznego zakończenia. Twój cel polega na pomaganiu ludziom - ale w jaki sposób chcesz to robić? Powiedzmy, że chciałbyś pracować jako uzdrawiacz. Istnieje wiele różnych metod terapii, w związku z czym musisz zdecydować się na praktykowanie jednej z nich. Załóżmy, że szczegółowo zająłeś się tym zagadnieniem i zdecydowałeś się na akupunkturę. Doszliśmy teraz do momentu, w którym chcesz sformułować swój aktualny zamiar: Chcę znaleźć dobrą szkołę i zacząć naukę akupunktury.
Dobrze. Teraz mamy konkretny cel podrzędny.
Następnie możesz ustalić w punktach plan i pracować z systemem Ku, który steruje energią i wypromieniowuje w świat twoje potrzeby i zamiary.
Zwracaj uwagę na postawienie sobie rozsądnych podrzędnych celów. Podobnie jak w sporcie, gdzie zaczyna się od podstawowego treningu i z czasem, krok za krokiem, nabywa się coraz większych umiejętności, aby wreszcie wspiąć się na wysoką górę, powinieneś zacząć od podstawowych kroków, żeby później móc opanować określone poziomy manifestacji.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna