Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

wtorek, 9 listopada 2010

Zaufanie do siebieKażdy mały sukces osiągnięty za pośrednictwem ceremonii haipule prowadzi do coraz większych osiągnięć, dzięki którym zdobędziesz więcej zaufania do samego siebie. Kluczem do sukcesu jest właśnie zaufanie do siebie. Gdy jesteśmy pewni, że osiągniemy sukces, zamiast podcinać sobie skrzydła obawami i wątpliwościami, prawie w magiczny sposób osiągamy cele.
Jak możemy zwiększyć zaufanie do samego siebie? Przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na to, aby nie obnosić się z nastawieniami, które niweczą uczucie naszej kompetencji. Wielu ludzi jest o wiele lepszych w swojej pracy, aniżeli w to wierzą. Jednakże żyją w ramach swoich ciasnych granic i cierpią z powodu braku zaufania do samych siebie.


Zawsze staraj się o osiągnięcie stanu spokoju ceremonii haipule i spójrz do swojego wnętrza, w celu usunięcia negatywnych obrazów samych siebie, które pomniejszają twoje zaufanie do siebie. Powinieneś zastąpić je pozytywnymi stwierdzeniami na temat twoich zdolności.
Inny sposób na zdobycie zaufania do siebie to działanie. Robimy to, co zamierzamy, i w chwili obecnej, z pierwszej ręki, dowiadujemy się, jak zwiększają się nasze umiejętności.
W ten sposób Ku najszybciej uczy się rozszerzania obrazu samego siebie. Dzieje się to za pośrednictwem zmysłowego przeżywania własnych umiejętności.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna