Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

niedziela, 6 marca 2011

Przytulanie


Siądź na podłodze, tak, aby opierać się o plecy partnera. Niektórzy ludzie odczuwają przy tyra fale energii, relaks lub przyjemność.

Ćwiczenie polegające na przytulaniu się jest doskonałe dla dwójki lub więcej ludzi. Zabiera ono nas do naszych prymitywnych początków. Warto zauważyć, że niektóre małpy robią tak godzinami. Pomimo swej niesamowitej prostoty może mieć niezwykły wpływ na umysł i ciało. Ubranie jest opcjonalne, tak samo jak muzyka i wszelkie przyrządy do aromatoterapii.

• Wersja pierwsza - dla dwójki ludzi. Usiądź wraz z partnerem na podłodze w taki sposób, abyście opierali się o swoje plecy. Możesz siedzieć w ten sposób tak długo, jak tylko zechcesz, ale postaraj się, żeby nie trwało to krócej niż pięć minut, szczególnie jeśli chcesz osiągnąć jakieś widoczne rezultaty. Zwykle już po kilku chwilach odczujesz ciepło. Po dłuższej chwili możesz odczuć mrowienie, fale energii, relaksację lub przyjemność.

• Wersja druga — dla dwójki ludzi. Usiądźcie jak najwygodniej na podłodze, przy ścianie lub na fotelu, w taki sposób, aby się wzajemnie obejmować. Nie róbcie nic poza przytulaniem się. Jeśli po jakimś czasie będziesz musiał zmienić pozycję, aby było ci wygodniej, zrób to jak najdelikatniej i poruszając się tylko minimalnie. Efekty, które mogą się pojawić przy wykonywaniu tego ćwiczenia, są bardzo podobne do efektów poprzedniego, a ponadto możesz mieć odczucie stapiania się z drugą osobą. W takim stanie jest również bardzo łatwo oddać się marzeniom.

• Wersja trzecia - dla trzech lub więcej osób. Użyjcie dowolnej kombinacji wspierania się plecami, przytulania, trzymania za ręce i splatania nóg. Ważne, aby wszyscy przed rozpoczęciem ćwiczenia odwiedzili toaletę, a potem przyjęli wygodną pozycję. Ten wariant najlepiej wykonywać na podłodze, można również wziąć kilka poduszek albo mat. W trakcie wykonywania ćwiczenia nie rozmawiajcie. Możecie wszystko omówić dopiero po jego zakończeniu. Korzyści płynące z tego ćwiczenia są takie same jak we wszystkich poprzednich, ale dodatkowo siła grupy powoduje, że wszystkie mogą się bardzo spotęgować, prowadząc nawet do doświadczeń wizyjnych.

Główną korzyścią z przytulania , jest uzdrawianie emocjonalne.
Przytulanie się ma tendencję do stymulowania u niektórych ludzi odczuć seksualnych. W zależności od zaangażowanych w ćwiczenie osób i okoliczności, w jakich ćwiczysz, musisz sam ocenić, jaki rodzaj zachowania jest odpowiedni. Pamiętaj, że można doświadczać odczuć seksualnych, jednocześnie nie zaspokajając ich natychmiast. Zamiast angażować się w spełnienie, możesz po prostu pozostać zrelaksowany i obserwować takie odczucia, bez konieczności zrobienia z nimi czegokolwiek. Należy też pamiętać, że energia seksualna może sama w sobie oddziaływać uzdrawiająco na organizm.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna