Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

wtorek, 8 marca 2011

Twój ukryty talent


Potrzyj dłonie, aż poczujesz łaskotanie, a następnie połóż je na obszarze, który sprawia danej osobie ból (działa to nawet przez ubranie).

Możesz teraz pomyśleć, że łatwo jest mi powiedzieć, że każdy ma zdolności pozwalające dokonywać uzdrowień. Ale jak mogę to udowodnić? Wcale nie zamierzam ci tego udowadniać, ponieważ możesz zrobić to sam, robiąc kilka prostych eksperymentów. Jeśli sporo czytasz, albo często chodzisz na seminaria, to zapewne znasz te ćwiczenia. Podaję je tu dla tych, którzy jeszcze o nich nie wiedzą.

1. Potrzyj mocno dłonie, rozłóż je na odległość jakieś 15 centymetrów i powoli zbliżaj do siebie. Powinieneś to robić tak, jakbyś miał zamiar klasnąć, ale nie mógł się zdecydować. Zwracaj baczną uwagę na odczucia płynące z twoich dłoni. Jeśli w twoim przypadku jest tak samo, jak u większości ludzi, to powinieneś odczuć jakiś słaby opór, tak jakbyś ściskał miękki balon, albo zbliżał do siebie dwa odpychające się magnesy. Te odczucia są powodowane przez otaczające twoje ciało pole energetyczne, a to właśnie tego pola używają w swej pracy uzdrowiciele (przynajmniej niektórzy uzdrowiciele).

2. Postaw obok siebie trzy szklanki soku pomarańczowego, grejpfrutowego lub jabłkowego, albo trzy filiżanki z kawą czy herbatą. Jeśli chcesz, możesz też użyć kieliszków wypełnionych winem. W ostateczności możesz również użyć wody, ale lepiej jest zrobić to na przykładzie czegoś, co ma bardziej określony smak. Następnie potrzyj dłonie i weź w nie jedno z naczyń. Potrzymaj je przez minutę lub dwie, a następnie spróbuj, jak smakuje zawartość. Spróbuj również zawartości innych naczyń. Zauważyłeś różnicę? Właśnie „uzdrowiłeś" płyn (czasami zdarza się, że nie jesteś w stanie wyczuć różnicy, wtedy dobrze jest poprosić kogoś o opinię). Powodem, dla którego sugeruję, abyś pozwolił sprawdzić efekt swoich działań komuś innemu jest to, że pozwoli ci się to upewnić, iż nic sobie nie wmawiasz i smak tego płynu rzeczywiście się zmienił. Zwykle „uzdrowiony" płyn jest słodszy, bardziej łagodny w smaku, lub traci oryginalną goryczkę. Oczywiście niektórzy ludzie mogą nie uznać takiej zmiany za dobrą.
Każdy posiada uzdrawiającą moc. Ciało każdego człowieka uzdrawia się cały czas, często na przekór temu, co człowiek robi. Każdy z nas posiada również uzdrawiającą moc, pozwalającą na uzdrawianie innych ludzi i to dokładnie w tej chwili, bez żadnych wymyślnych rytuałów.
Oczywiście rytuały są potrzebne i mają swoje zastosowanie. Pomagają one przekonać wątpiących lub tych, którzy nie wiedzą, że istnieje moc, która może pomóc im w uzdrowieniu. Nie stanowi to żadnego problemu. Oczywiście ludzie, którzy pomagają nam się uzdrowić, mają prawo pobierać opłaty za swe usługi, w takiej wysokości, jaką uważają za słuszną, a ludzie leczący się mają prawo płacić za takie usługi.
Jedyny problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś jest przekonany, że nie może lub nie wolno mu uzdrawiać bez jakiegoś rytuału czy pozwolenia wydanego przez kogoś innego (i nie chodzi mi tu o sprawy prawne, są one bowiem zupełnie inną kwestią). Faktem jest, iż jeśli jesteś człowiekiem, to możesz uzdrawiać (tak przy okazji - ta publikacja jest przeznaczona dla ludzi. Jeśli więc jesteś rośliną, zwierzęciem, skałą czy gwiazdą, to powinieneś przeczytać jakąś inną publikację). Oczywiście tak samo jak we wszelkich innych dziedzinach, jedni ludzie uzdrawiają lepiej, inni gorzej, ale każdy w jakimś stopniu ma do tego talent. Następnym razem, kiedy znajdziesz się w towarzystwie kogoś, kto cierpi z powodu jakiegoś bólu czy niedomagania, a jednocześnie kogoś, kto jest otwarty na to, abyś na nim poeksperymentował, potrzyj swoje dłonie, aż poczujesz w nich łaskotanie, a potem połoz na obszarze, który sprawia danej osobie ból (działa to nawet przez ubranie). Uzyskasz znacznie lepsze rezultaty, jeśli będziesz się koncentrować na tym co robisz. Wiem, że niektóre systemy uczą, iż energia i tak płynie poprzez ciebie, więc możesz pozwolić swojemu umysłowi na brak koncentracji, ale należy pamiętać, że energia podąża za uwagą, więc jeśli będziesz zwracał ją na swoje dłonie, to automatycznie będą one miały jej więcej. Jeśli osoba, na której będziesz eksperymentować, poczuje jakąkolwiek ulgę, to eksperyment można uznać za udany. Używając technik z kolejnych postów, możesz znacznie zwiększyć swoje zdolności wytwarzania energii i użycia ich w uzdrawiającym dotyku.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna