Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

środa, 17 listopada 2010

Szósty krok: Włączenie Wielkiej Czwórki
Jesteśmy już gotowi do użycia pięciu narzędzi, za pomocą których dokładnie informujemy Ku i zewnętrzny świat, co powinno się zdarzyć. Po pierwsze są to słowne wypowiedzi określające zamiar, następnie wrażenia zmysłowe, uczucia i emocje, podniesienie poziomu energii oraz integracja snu z naszym życiem - powinniśmy przyswoić to sobie.
Wprawdzie przedstawiliśmy już ten przebieg, jednak chcielibyśmy zademonstrować go jeszcze raz na przykładzie autora scenariuszy.


Słowne wyrażenie zamiaru
W stanie haipule spokojnego skoncentrowania na Wyższym Ja kilkakrotnie wytłumacz swojej podświadomości nowe przekonania.
Nasz autor scenariuszy w czasie wdechu kilkakrotnie cicho powtarza: Chcę siedzieć przy stole w sali konferencyjnej w Hollywood lub gdzie indziej i pracować z producentem, reżyserem lub kimś takim nad stworzeniem gotowego do produkcji scenariusza na podstawie mojego manuskryptu. Chcę pracować jako płatny autor scenariuszy.


Wrażenia zmysłowe
Podczas wypowiadania treści zamiaru powinieneś równocześnie wyobrazić sobie, jak wykonujesz wybraną przez siebie pracę. Możesz także wybrać sobie jakiś materialny cel i wyobrażać sobie przy tym, jak tę rzecz dotykasz itd.
Nasz przyjaciel intensywnie wyobraża sobie, jak wygląda pomieszczenie, w którym się znajduje, w jaki sposób odbiera dotyk stołu i długopisu w ręce, jakie słyszy dźwięki, jak
wygląda manuskrypt na stole, jakie czuje zapachy i jak ogólnie doświadcza tego wszystkiego, co na niego czeka. Prawie już się tam znajduje. Im intensywniej oddaje się tej sytuacji, tym szybciej rzeczywiście ją przeżyje. Ty również.


Uczucia i emocje
Stwierdziliśmy, iż określone emocje znacznie wzmacniają proces manifestacji haipule.
Entuzjazm i prawdziwa miłość są tutaj kluczem do tego, czego sobie życzysz lub co chcesz robić. Równie skuteczne jest podekscytowanie lub podniecenie. Ważne jest przy tym, abyś był silnie motywowany. Wszystkie te czynniki wzmacniają twoje promieniowanie i świat zewnętrzny może wtedy na nie zareagować.
Autor scenariuszy życzy sobie z głębi duszy, całym sercem i ciałem urzeczywistnienia swojego życiowego celu. Całkowicie oddał się temu życzeniu. Oznacza to, że siła uniwersum wspiera go. Nasz przyjaciel pozbył się wszystkich negatywnych nastawień odnośnie Hollywood, życia jako autor i wysokiego ryzyka, które podejmuje. W stosunku do przyszłych sukcesów odczuwa duży zapał i wiele radości.


Pikopiko - energetyzowanie Ku i wypromieniowanie zamiaru
 Jeśli wypromieniujemy w świat nasze zamiary i trafimy na wrażliwych ludzi, którzy poczują się przez nas przyciągani i zaczną posuwać się w naszym kierunku, wtedy powinniśmy wysłać jak najwięcej energii. W czasie medytacji pikopiko ładujemy się energią.
Powtarzamy tutaj jeszcze raz podstawowy proces pikopiko służący podnoszeniu energii:
Usiądź na krześle lub ze skrzyżowanymi nogami na podłodze...
Wciągając powoli i świadomie powietrze przez nos, skoncentruj uwagę na szczycie głowy (piko po'o) i wciągnij manifestacyjną energię do swojego osobistego systemu energetycznego. Wykonując świadomy wdech przez nos, przenieś uwagę na dół, do centrum siły położonego poniżej pępka (piko waend) i zgromadź energię głęboko we wnętrzu tego rejonu ciała Ku. Kontynuuj oddychanie w tych dwóch fazach, przy czym swoją uwagę przenieś z punktu położonego na szczycie głowy do pępka i z pępka do szczytu głowy.
W czasie każdego wydechu powtarzaj: Gromadzę dodatkową manę.
Gdy już dostatecznie podniesiesz poziom energii, wtedy wyobraź sobie, że kreatywna nadwyżka, która zgromadzona została w twoim magazynie many, przepływa teraz do twojego otoczenia. Równocześnie twój zamiar zostaje wypromieniowany w świat i prosi o pomoc przy manifestowaniu wizji. Podczas wydechu powiedz do siebie: Wysyłam swój zamiar i otwarcie proszą o możliwość działania.
Rób to, dopóki masz ochotę, i utrzymuj w świadomości całkowity zmysłowy obraz tego, co powinno stać się w twoim życiu. Im intensywniej działasz, tym silniej oddziałuje ceremonia haipule.


Życie we śnie
Jak już wspomniano, ostatni krok haipule polega na odprężeniu się, uspokojeniu myśli i pozostawaniu jedynie w uczuciach i poznaniach, które pojawią się w tobie na końcu ceremonii.
W tym stanie, w którym znajdziesz się po wypromieniowaniu swojego zamiaru, przeżyjesz coś naprawdę godnego uwagi.
Jest to moment najgłębszych doznań, chwila, w której naprawdę czujesz się energetycznie połączeny ze środowiskiem, z ludźmi, z którymi chcesz pracować, rzeczami, których sobie życzysz, i sytuacjami, w których chcesz brać udział.
Pewnie zauważyłeś, że w całkowitym spokoju i nieograniczonej akceptacji inaczej postrzegasz swoje zamiary albo odkrywasz nową wersję tego, co chcesz właśnie manifestować. Twoja najgłębsza istota dostraja się wtedy do zewnętrznej rzeczywistości i stara o to, aby wyobrażenie sukcesu przemieniło się w rzeczywistość.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna