Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

sobota, 20 listopada 2010

Przykład wpływania na interesyZałóżmy, że masz nadzieję awansować na pozycję, której bardzo sobie życzysz. Masz wrażenie, że posiadasz do tego odpowiednie kwalifikacje i bardzo postarasz się dobrze spełnić swoje zadanie. Chcesz wpłynąć na daną decyzję za pomocą siły swojego zamiaru i zachwytu tak, aby rozwinęła się według twojego zamysłu. W jaki sposób wyślesz swój zamiar, aby zakomunikować go wewnętrznej świadomości innych ludzi? Zastosuj cztery pierwsze kroki haipule, tak jak opisaliśmy to wcześniej, zanim w piątym kroku (sformułowanie osobistego celu manifestacji) włączysz do „gry” inną osobę.
Nadeszła teraz chwila na przekazanie życzenia awansu ludziom, którzy o tym decydują.
Nie powinieneś jednak mówić: Polecam ci awansować mnie. Chodzi raczej o wypromieniowanie mocy życzenia awansu. W jasnym stanie świadomości haipule wyraźnie i jednoznacznie wypowiadasz swój zamiar. Sformułuj życzenie bardzo precyzyjnie, aby dzięki temu uniwersum słyszało, o co ci chodzi.
Aby w szóstym kroku skutecznie przekazać zamiar do świadomości osób odpowiedzialnych za twój awans, powinieneś uwzględnić cztery znane już nam wymiary:


1. Słowne wyrażenie zamiaru.
Sformułowałeś już deklarację zamiaru; powtórz ją kilkakrotnie i dodatkowo trzy razy wypromieniuj swój zamiar bez użycia słów. Zamiar powinien być sformułowany osobiście: Życzę sobie bardzo, abyś ty, Robercie, awansował mnie, Janinę. Prześlij tę deklarację zamiaru w czasie wydechu, natomiast podczas wdechu nastaw się na odbiór.


2. Wrażenia zmysłowe.
Podczas wielokrotnego słownego powtarzania deklaracji zamiaru wyobraź sobie ludzi, którym przekazujesz swoje życzenie. Wyobraź sobie siebie już po awansie, gdy siedzisz w nowym biurze lub gdzie indziej i szczerze, z zachwytem i po mistrzowsku wykonujesz swoją pracę. Bądź tam w wyobraźni, a znajdziesz się tam również w świecie materialnym!


3. Uczucia i emocje.
Przekaż danej osobie swoje silne uczucia dotyczące awansu. Czuj głęboko w swoim sercu i duszy potężną potrzebę otrzymania nowej pracy, oczarowanie nią i czystą radość, którą wywołuje w tobie myśl o awansie. Ta emocjonalna energia ważna jest dla osiągnięcia sukcesu na wszystkich poziomach. Musi być prawdziwa, ponieważ inaczej nie poczuje jej ani uniwersum, ani też dana osoba, której przesyłasz swoje myśli.


4. Energetyzowanie pikopiko.
Przeznacz zawsze trochę czasu na zrobienie kilku oddechów, aby doładować się maną lub energią służącą wypromieniowaniu, abyś dzięki temu zdobył siłę do zrealizowania swojego życzenia. Pamiętaj, że proces ten służy napędzaniu twojej pompy energetycznej i zabezpiecza przepływ wysokich energii przez ciebie w czasie ceremonii.
Przynajmniej przez kilka oddechów kontynuuj ten proces pobierania i gromadzenia energii. Z podwyższoną i dalej płynącą energią powiedz sobie: Przesyłam mój zamiar z dużym ładunkiem many. Na zakończenie powróć do kroków l, 2 oraz 3 i powtórz je na obecnym, wyższym poziomie energetycznym. Mana przepływa teraz przez ciebie i wpływa do otaczającego cię świata - nie jako zwykłe wyobrażenie, lecz jako naukowo potwierdzony energetyczny efekt.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna