Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

czwartek, 18 listopada 2010

Zakończenie sesji haipule
Przeznacz czas na zastanowienie się nad właśnie przeżytymi doświadczeniami. Jest to faza, w której zwykle rozszerzają się przekonania i obraz ciebie samego. Dzieje się to wtedy, gdy uświadomisz sobie, do czego jesteś zdolny. Może powinieneś zapisać świeżo zdobyte informacje, aby dobrze je sobie przyswoić poprzez wielokrotne ich czytanie. Pamiętaj również o tym, że w ciągu dnia zawsze i wszędzie, przy okazji wykonywania różnych czynności, możesz praktykować minihaipule.


W celu nadania procesowi manifestacji maksymalnej siły powinieneś codziennie jak najczęściej uświadamiać sobie twój szczególny zamiar i zawsze być tam, gdzie chcesz się dostać, a także naładować swoje życzenia pozytywnymi uczuciami.
Znasz teraz dokładnie podstawowy proces huny, za pomocą którego codziennie możesz wzmacniać swoje uczucie zamożności. Twój zachwyt i motywacja decydują o tym, na ile ceremonia haipule przybliża cię do celu. Aktywnym elementem jest przy tym twoja
skoncentrowana uwaga.
Gdy pobudzisz świat interesu, aby pozytywnie reagował na twoje życzenia, wtedy rozpoczniesz stopniowy proces, który jednak sukcesywnie będzie postępował naprzód.
Najpierw uświadomisz sobie, co chcesz osiągnąć, następnie świat, pobudzony twoimemocjonalno-duchowym promieniowaniem, zacznie stopniowo rozwijać się w kierunku, który zgadza się z twoimi podstawowymi zamiarami.
Dopasuj ceremonię do osobistego temperamentu. Zrozumiesz wtedy sposób działania haipule.

1 komentarz:

Monika pisze...

Translate don`t work today, so sorry!!
Hugs!
Monika

Spirala hipnotyczna