Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

czwartek, 17 marca 2011

Energia fizyczna


Istnieją miriady sposobów, jak można użyć energii fizycznej do uzdrawiania. Tu i w następnych postach omówię tylko najbardziej użyteczne metody, zamiast opisywać wszelkie niezliczone możliwości.

Woda

Szklanka wody zwykle usuwa takie problemy, jak: ból głowy, mdłości, ból w krzyżu, ból stawów, symptomy przeziębienia i grypy oraz poczucie niepokoju.

Tak, wiem o tym, że absolutnie każdy jest świadomy o konieczności picia wody, aby zapobiec odwodnieniu, oraz że woda mineralna jest dostępna praktycznie wszędzie. W trakcie mojego ostatniego pobytu w Chinach nie miałem najmniejszych problemów z kupieniem butelkowanej wody we wszelkich miastach, które odwiedziłem, a nawet same linie lotnicze wykazały się bardzo wielką dbałością o to, aby zapewnić pasażerom odpowiednią ilość płynów, dzięki czemu łatwo jest zapomnieć, że jest to stosunkowo nowy fenomen. Ale w trakcie prowadzonych seminariów zdałem sobie sprawę, że bardzo wielu ludzi tak naprawdę wcale nie uświadamia sobie leczniczej potęgi wody.
Kiedy ciało ulega odwodnieniu, tworzy się wielki stres, który może dać objawy wcale nie wskazujące na odwodnienie. Na swoim przykładzie odkryłem, że jeśli rano budzę się z różnymi pomniejszymi dolegliwościami i w złym nastroju, to szklanka wody powoduje, że wszystko to znika, jakby za sprawą magii. Efekty wydają się być szybsze niż czas potrzebny na to, aby wypita woda dotarła z mojego żołądka do komórek, które jej potrzebują. Jednakże przy założeniu, że woda porusza się jak fala energii, to zapewne powoduje ona, że jedna z kolidujących fal energii zmienia kierunek, co powoduje natychmiastowe rozluźnienie napięcia i pozwala ciału dokonać uzdrowienia. Co prawda fizjolog mógłby się nie zgadzać z takim wyjaśnieniem, ale myślę, że taka zabawa ideami jest niegroźna, a jedyny istotny tu fakt jest taki, że to działa.
W dodatku przy likwidowaniu porannego złego samopoczucia odkryłem, że szklanka wody często pomaga uwolnić się od mdłości, bólu głowy, bólu w krzyżu, bólu stawów, zaziębienia, symptomów grypy i poczucia niepokoju.
Kolejną uzdrawiającą właściwością wody jest jej zdolność do neutralizowania pozytywnych pól elektrycznych. W niektórych warunkach wokół ciała może powstać statyczne pole elektryczne, które doprowadza do powstania napięcia. Może się to dziać w trakcie suchych wiatrów, takich jak Santa Anna w Kalifornii, Konas na Hawajach, Harmattan w Afryce Wschodniej czy Sirocco w Afryce Północnej. Zjawisko to występuje również wtedy, kiedy wiatr wieje w naturalnych kanionach lub w betonowych kanionach miasta, a także wtedy, kiedy powietrze porusza się w urządzeniach klimatyzacyjnych budynków lub samochodów. Pola elektryczne tego typu mogą również powstawać przy frontach wysokiego ciśnienia, kiedy wydaje się, że powietrze w ogóle się nie porusza. Choć pozytywnie naładowane pole elektryczne może powstawać wokół całego ciała, to najczęściej koncentruje się ono w miejscach, gdzie skóra ma bezpośredni kontakt z metalem (jak na przykład wokół pierścionków, naszyjników czy zegarków). Obecność takiego pola może wywoływać wszelkie negatywne symptomy, które wymieniłem wcześniej. Kąpiel, przetarcie skóry mokrą szmatką lub dotknięcie metalowego przedmiotu, który nosimy mokrym palcem, to najlepsze sposoby na zlikwidowanie takiego pola, dzięki czemu można odczuć natychmiastową ulgę.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna