Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

środa, 16 marca 2011

Skąd biorą się fale?


Fale mają swój początek w innych falach. Jeśli kiedykolwiek obserwowałeś pole zboża lub trawy smagane wiatrem, to z pewnością zauważyłeś, że wiatr kładzie rośliny falami, a nie naraz na całym polu. Dzieje się tak dlatego, że wiatr porusza się w falach. Trzęsienia ziemi poruszają się w falach, światło słoneczne porusza się w falach. Zgodnie z naszym założeniem wszystko porusza się w falach, a fale dają początek innym falom.
We wcześniejszych postach mówiłem o tym, że stres powoduje napięcie, a napięcie przeszkadza w procesie zdrowienia. Stres został zdefiniowany jako dwie siły działające przeciw sobie. Na potrzeby tego rozdziału można powiedzieć, że stres jest dwoma zderzającymi się falami. Jeśli jesteś w stanie stworzyć jakąś falę, która zmieni bieg jednej z fal będących na kolizyjnym kursie, to wtedy ułatwisz powstanie naturalnego procesu uzdrawiania.
Ze względów praktycznych w następnych postach wezmę pod uwagę energię pochodzącą z trzech źródeł, to znaczy energię mentalną, emocjonalną i fizyczną.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna