Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

środa, 3 listopada 2010

Myśli o dobrobycie

 
Huna uczy nas, że całe życie, a szczególnie wzorce myślowe i głęboko zakorzenione przekonania, składają się z drgających pól energetycznych. Pola energetyczne można zmieniać. Jeżeli twoje własne pole energetyczne jest słabe i przytłumione oraz zamknięte
w głuchym poczuciu biedy i niedoboru, wtedy możesz zastąpić je polem energetycznym, które reprezentuje wyższe, promieniujące drganie dobrobytu i szczęścia. Bez wątpienia możliwe jest to za pomocą ceremonii haipule. Źródło całego dobrobytu jest bezgraniczne i niewyczerpalne. Niezależnie od tego, czy wiesz o tym, czy też nie, jesteś z nim połączony.
Będziesz mógł zaczerpnąć z tego źródła, jeśli uwierzysz, iż nie jesteś niczym ograniczony.
Dzięki temu uwolnisz się od ograniczeń, które sam sobie nałożyłeś, i połączysz się energetycznie z mocą i pieniędzmi, które występują wszędzie dookoła ciebie.
Im bardziej wierzysz w to, że nie jesteś niczym ograniczony, tym więcej możesz osiągnąć. Uniwersum nie stwarza ci żadnych granic, jeśli chodzi o sukces i dobrobyt. Jedynymi ograniczeniami, które posiadasz, są te, które sam sobie narzuciłeś. Jeśli patrzymy na kosmos z punktu widzenia huny, granice te są stworzone całkowicie przez nas samych.
Gdybyśmy całe bogactwo Ziemi podzielili między ludzi, wtedy każdy z nas posiadałby około jednego biliona dolarów. Jednak po kilku latach sytuacja wyglądałaby tak jak teraz.
Bogaci byliby znowu bogaci, natomiast biedni staliby się ponownie biednymi. Dzieje się tak po prostu z powodu indywidualnego nastawienia do pieniędzy. Jeżeli twoje wyobrażenia
o sukcesie i dobrobycie oraz obraz ciebie samego są ograniczone, wtedy (nawet jeśli ktoś dałby ci dużo pieniędzy lub bardzo dobrze płatną pracę) nie byłbyś w stanie utrzymać tego
wszystkiego przy sobie, ponieważ nie pozwoliłyby na to twoje wyobrażenia. Jeżeli nie zmienisz wyobrażeń o sobie samym, o życiu, innych ludziach, pieniądzach oraz sukcesie, wtedy będziesz sabotował siebie i odsuwał od siebie pieniądze.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna