Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

piątek, 5 listopada 2010

Proces przeprogramowania
Za chwilę podczas formalnej ceremonii haipule zobaczymy, iż komunikujemy się z Ku za pośrednictwem nasycania całego naszego bytu pozytywnymi stwierdzeniami. Robimy to w sposób, dzięki któremu Ku naprawdę wierzy, iż szczerze myślimy o nowym przekonaniu.
Jak wspomnieliśmy już w jednym z poprzednich rozdziałów, robimy to za pomocą wyrażania naszego prawdziwego zachwytu odnośnie zmiany. Zachwyt ten wyrażamy za pośrednictwem słów, wrażeń zmysłowych i uczuć:


Po pierwsze: Gromadzimy duży ładunek many.
Po drugie: Wyjaśniamy nasz zamiar, mana'o, polegający na zmianie danego przekonania.
Po trzecie: Przekazujemy ten zamiar naszemu centrum Ku za pomocą następujących sugestywnych środków:


Słowne wyrażenie zamiaru
W stanie haipule spokojnego skoncentrowania się na twoim Wyższym Ja wielokrotnie wyjaśniasz podświadomości swoje nowe przekonanie. Jeżeli zamierzasz od nowa zaprogramować podświadomość pozytywnym nastawieniem do pieniędzy, wtedy z każdym nowym wydechem ciągle cicho mów do siebie: Mam wewnętrzne silne przekonanie, iż kocham pieniądze i bardzo mocno dążę do osiągnięcia jeszcze większego dobrobytu.


Wrażenia zmysłowe
System postrzegania Ku bardzo mocno reaguje na każdy rodzaj wrażeń zmysłowych włącznie z tymi, które wewnętrznie sobie wyobrazisz. Aktywna imaginacja jest więc ważnym sposobem na przekazanie podświadomości nowych zamiarów. Wyobraź sobie plastycznie cel, do którego dążysz. Stwórz w wyobraźni obraz będący materialnym wyrazem pożądanego celu. Wizja powinna być jak najbardziej realna. Należy wzbogacić ją wieloma różnymi zmysłowymi przeżyciami, które mogłyby być związane ze zwiększającym się dobrobytem.
Rozszerz imaginację na wszystkie zmysły - dotyk, zapach, słuch, smak.


Uczucia i emocje
Podczas wyobrażania sobie danego marzenia powinieneś także odbierać pozytywne uczucia oczarowania i radości, które powstaną po spełnieniu się twojego życzenia. Niech uczucia te powstaną pośrodku twojego oddechu.
Jest to najprostsza i najskuteczniejsza droga do systematycznego napełniania Ku nowymi przekonaniami i zamiarami. Dzięki temu możesz aktywnie przeprogramować świadomość, aby postrzegać świat w nowszy, bardziej pozytywny i szerszy sposób. Jeżeli naprawdę chcesz dokonać szybkich pozytywnych zmian w swoim życiu, wtedy powinieneś systematycznie przeprowadzać proces przeprogramowywania świadomości za pomocą wyższych zamiarów i celów.
Reverend Ike, sławny mówca, cały ten ogólny proces opisuje w następujący sposób:
Wszyscy chodzimy na rynek, aby kupować pożywienie dla ciała, lecz gdzie otrzymamy pożywienie dla naszego ducha? Wszędzie istnieją idee, myśli, słowa i obrazy. Wiele słów i obrazów znajdziemy w książkach, telewizji i magazynach ilustrowanych. Oczywiście ciągle słyszymy to, co mówią inni ludzie. Na rynku życia istnieje dużo dobrych i złych rzeczy...
Znacie powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz”. Jednak ja powiem wam, że jesteście tacy, jak o sobie myślicie! Stajecie się wyobrażeniami, którymi karmicie swoją świadomość. Dlatego też powinniście się starać, aby karmić się dobrymi myślami i wyobrażeniami.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna