Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

niedziela, 21 listopada 2010

Przyciąganie idealnych partnerów w interesach
Możesz nie tylko łagodnie i serdecznie, bez uciekania się do manipulacji, wpłynąć na decyzje swoich kolegów, lecz także przyciągnąć do siebie odpowiednich partnerów w interesach, którzy idealnie pasują do twoich obecnych zawodowych planów. Intuicyjnie odkryjesz, jakie cechy powinien mieć twój partner w interesach, po czym będziesz kontynuować ceremonię haipule, aby bez wysiłku przyciągnąć tych ludzi.
W tym celu zajmiemy się taraz nowym rozdziałem traktującym przede wszystkim o technikach, za pomocą których staniesz się magnetycznym dynamem. Techniki te pozwalają skutecznie opanować ogólny proces wzajemnego odnajdywania się. Ceremonia haipule, której nauczyłeś się do tej pory, aby całkowicie pobudzić cały twój potencjał, powinna być poszerzona o następny krok.
W każdym poście poznajesz nowe sposoby lepszego rozumienia i pobudzania swoich manifestacyjnych sił. W następnym istotnym kroku chodzi o to, w jaki sposób możemy celowo obudzić i wykorzystać siłę miłości, która znajduje się głęboko w naszej duszy i energetycznie łączy nas ze światem zewnętrznym. Bez tego połączenia aloha ceremonii haipule brakuje ostatniego decydującego pobudzenia.
Pozostawiamy teraz za sobą przemyślenia dotyczące pracy zawodowej i kariery i zwracamy się ku interesującemu tematowi: w jaki sposób wykorzystać siłę miłości w obrębie ceremonii haipule, aby aktywnie przyciągnąć do siebie ludzi, których potrzebujemy - nie tylko jako partnerów w interesach, lecz także jako przyjaciół i towarzyszy życia.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna