Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

poniedziałek, 18 października 2010

Trzecia tajemnica Holopono - przezwyciężanie i budzenie uwarunkowań


Jeśli chcemy być szczerzy wobec siebie, wtedy musimy przyznać, że większość z nas cierpi na głód sukcesu. Może czytasz tę publikację w nadziei znalezienia recepty na sukces w finansach i miłości. Proces haipule prawdopodobnie wypełni tę lukę, ponieważ pomoże ci w zjednoczeniu osobistej energii z uniwersalną maną lub siłą życiową, po czym będziesz mógł tak użyć siły świadomego zamiaru, aby osiągnąć to, czego pragniesz i potrzebujesz w życiu.
Pierwszy krok w tym procesie polega na szczegółowym ustaleniu twoich obecnych przekonań. Co uważasz za możliwe do zrealizowania i jak oceniasz siebie samego. Czy postrzegasz innych ludzi i zdarzenia dziejące się w otoczeniu? Po przeczytaniu następnych postów powinieneś w miarę szybko przezwyciężyć obecne ograniczające przekonania, aby zacząć ceremonię haipule bez ciężaru negatywnych uwarunkowań, które hamują twoją energię i możliwości działania.
W tym celu połączymy dawną wiedzę kahunów z bardzo nowoczesnymi i nadzwyczaj skutecznymi psychologicznymi technikami. Dzięki nim będziesz mógł dostrzec sedno twoich własnych przekonań i łagodnie, lecz na stałe usunąć negatywne wzorce, które mogłyby przeszkodzić w szybkim osiągnięciu sukcesu. Zauważysz wkrótce, iż proces uwalniania się od przekonań prowadzących do cierpienia i porażek jest bardzo interesujący i pomoże ci w dojściu do wielu nowych wniosków.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna