Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

sobota, 23 października 2010

Usuwanie przekonań


Proces uwalniania się od przekonań jest bardzo prostym, lecz skutecznym poznawczym narzędziem. Na technikę tę przede wszystkim składają się wyniki badań i prace Amerykanki Katie Byron. Siódma zasada huny, którą później poznasz, mówi: Wszystko, co działa, jest huną - korzystaj z tego! z tego powodu chcemy włączyć do technik huny prace Katie Byron - po prostu dlatego, że jej metody są bardzo skuteczne.
Katie Byron i kahuńscy mistrzowie podkreślają, iż wszyscy ciągle prowokujemy zewnętrzny świat do takiego zachowania się i wyglądu, w jaki wierzymy. Większa część, o ile nie wszystkie nasze cierpienia powstają nie dlatego, że zewnętrzna rzeczywistość daje nam kuksańce, lecz z powodu wewnętrznych obaw i rozpaczy, frustracji i złości, które powstają w nas na skutek naszych własnych wyobrażeń. Posiadamy głęboko zakorzenione wewnętrzne nastawienia do życia, które wypromieniowujemy w każdą sytuację i doświadczenie.
Wysyłane przez nas projekcje skłaniają zewnętrzny świat do odsyłania nam odpowiednich wyników, co udokumentowały badania przeprowadzone w Princeton.
Katie Byron stworzyła kompletny porces usuwania projekcji, który John zastosował u Ricka. Chciałbym przedstawić ci tę technikę, abyś zawsze mógł ją zastosować we własnym przypadku, w celu uwolnienia świadomości, serca i duszy od przekonaniowych śmieci, którymi ciągle się obciążacie.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna