Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

wtorek, 26 października 2010

Czwarta tajemnica. Waiwai - swobodne osiągnięcie materialnego dobrobytu


Polinezyjskie słowo określające dobrobyt i szczęście znaczy również: źródło, z którego obficie płynie słodka woda. Hawajczyk Frank Kawaikapuokalani Hewett wyraził to następująco: Wai to słowo oznaczające słodką wodę, drogocenne źródło życia. Jeżeli ktoś na swojej ziemi posiadał źródło słodkiej wody, był bogaty. Z punktu widzenia huny widzimy wyraźnie, iż metaforyczna właściwość swobodnego przepływu jest istotnym czynnikiem składowym dobrobytu. W wielu kulturach na świecie życie w dostatku rozumiane jest jako swobodny byt, a nie walka o przeżycie.
W nstępnych postach, w których opiszę specjalne techniki finansowej manifestacji, zajmiemy się tym, co huna rozumie pod pojęciem naturalnego ludzkiego stanu bogactwa.
Zauważymy przy tym, że z natury ściśle połączeni jesteśmy z uniwersalnym strumieniem dobrobytu. Powinniśmy jedynie nauczyć się, w jaki sposób możemy poszerzyć nasze uczucie brania udziału w strumieniu finansowej energii, w celu otworzenia dla siebie ciągłego przepływu z Po (świat niewidzialny) do A'o (świat materialny).
Przede wszystkim chodzi o to, abyśmy pozwolili w naszym życiu codziennym na swobodne manifestowanie się bogactwa za pośrednictwem wprowadzania do najgłębszego poziomu wolnego przepływu potrzebych rzeczy, właściwych układów i pomocnych ludzi.
Deepak Chopra krótko i zwięźle wyjaśnia, że bogactwo jest doświadczaniem, iż nasze potrzeby i życzenia spełniane są spontanicznie i bez wysiłku. Na zakończenie dodaje, że w takim stopniu będziemy beztroscy, w jakim doświadczymy w życiu tego swobodnego przepływu. Nasze życie stanie się wtedy wyrazem nieograniczonej miłości.
Następnie tłumaczy zależność: Im lepiej rozumiesz, kim jesteś jako energetyczna istota — integralną częścią kosmicznego prądu — tym bardziej będziesz zauważać, iż twoje materialne życzenia stają się rzeczywistością. Jeżeli życzysz sobie większego dobrobytu i utrzymujesz myśli o tym na wyższym poziomie energetycznym, wtedy częstotliwość ta z pewnością wzniesie całe twoje życie na wyższy poziom. Jeśli rozpoznasz swój nieograniczony potencjał i dowiesz się, kim naprawdę jesteś, wtedy wiedza ta sama w sobie obejmie umiejętność realizowania każdego marzenia, ponieważ jesteś wieczną możliwością, nieograniczonym potencjałem tego wszystkiego, co jest i będzie.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna