Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

poniedziałek, 11 października 2010

Medytacyjna mana: Wizualizacje i słowne wypowiadanie zamiaru


Podczas praktykowania oddechu pikopiko możesz także plastycznie wyobrazić sobie pewne kluczowe obrazy i sformułować słownie swoje zamiary (afirmacje), które pomogą twojemu systemowi Ku zrozumieć, co chcesz robić, aby dzięki temu bardziej efektywnie naładowało się maną. Pozostałe medytacje tego typu przedstawię w następnych postach.


Oddychanie pikopiko połączone z wizualizacją


Gdy w czasie wdechu koncentrujesz się na szczycie głowy (piko po'o), wyobraź sobie, jak energia lub światło z góry wpływa do ciebie. Natomiast przy wydechu wyobraź sobie, że energia ta przesuwa się na dół, głęboko do twojego wewnętrznego centrum siły.
Możesz używać przy tym dowolnego obrazu, który wydaje ci się szczególnie efektywny.
Chodzi w tym momencie o jednoznaczne przekazanie Ku, co chcesz osiągnąć na bardzo realnym energetycznym poziomie. Cały czas pamiętaj o tym, iż obrazy, które aktywnie sobie wyobrażasz, zapoczątkowują twórczy proces. To, co sobie wyobrażasz, prowadzi do konkretnych zdarzeń. w tym przypadku jest to przepływ bardzo realnej energii w podobnie realnym ciele energetycznym.
Oprócz wizualizowania możesz posłużyć się zdaniami, które wzmocnią zamiar i spowodują jeszcze mocniejsze naładowanie maną twojego organizmu. Podczas wykonywania pikopiko wypowiadaj regularnie w myślach określone zdania. Afirmacje te doprowadzą w Ku do głębokiego i natychmiastowego rezonansu i jednocześnie przekazaniu twojego zamiaru, w czasie ceremonii pikopiko.


Oddychanie pikopiko połączone z afirmacją


Praktykując oddech pikopiko, powiedz sobie w czasie wdechu: „Pobieram kreatywną energię” lub inne podobne zdanie. Natomiast w czasie wydechu możesz posłużyć się afirmacją typu: „Gromadzę kreatywną energię”. W czasie następnych tygodni przekonasz się, że powtarzanie tego typu afirmacji zadziwiająco silnie wspiera gromadzenie many.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna