Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

sobota, 16 października 2010

Moc sugestii


Nasz myślący rozum, w celu urzeczywistnienia swoich snów, może wnieść tylko doskonałą strategię lub zamiar, którą następnie sugestywnie przekazuje systemowi Ku. Ku przechwytuje ten zamiar i wysyła w świat, aby się zamanifestował. Moc sugestii jest bardzo realną rzeczą i świadomość Ku z reguły ochoczo przyjmuje sugestie ze strony Lono.
Powinniśmy jedynie nauczyć się pobudzania komunikacji między tymi dwoma jaźniami.
Właśnie tym zagadnieniem będziemy się teraz dokładniej zajmować:
Możemy wypromieniować tylko taki zamiar, w realizację którego wierzymy.
Nasze podstawowe przekonania stwarzają granice temu, co chcemy osiągnąć w procesie haipule.
Nasz myślący rozum często rozwija wspaniałe pomysły odnośnie tego, co chcielibyśmy urzeczywistnić w naszym życiu. Następnie próbujemy wyobrazić sobie, w jaki sposób osiągamy nasze wielkie cele. Próbujemy nawet przekonać Ku, iż pobudzamy je do działania, aby nasze sny się urzeczywistniły. Jednak nie możemy osiągnąć tej manifestacji, jeśli w naszym wnętrzu istnieją często całkowicie nieświadome przekonania i nastawienia typu: Nie, to jest niemożliwe.
Jeżeli więc nauczymy się przekazywania energetycznemu Ja idei, że chcemy urzeczywistnić nasze marzenie, wtedy powinniśmy pamiętać, że zamiar nie może być blokowany przez ograniczające przekonania.


Czwarty krok haipule: wykorzystanie mocy sugestii


Słowne wyrażenie zamiaru:
Powróć do stanu ha! postrzegania całego ciała, wykonaj kilka ćwiczeń oddechowych pikopiko, po czym łagodnie skieruj uwagę na swój zamiar. Przy każdym wydechu wypowiadaj jego treść: Chcę, aby zdarzyło się to i to. W czasie każdego wdechu podnoś poziom energii w organizmie i przy każdym wydechu pozwól, aby nowy strumień energii wzmacniał deklarację zamiaru...


Wizualizacja:
Następnie wyobraź sobie to, co powinno zdarzyć się w twoim życiu, jako materialny wyraz twojego życzenia... Wizja ta powinna być tak realistyczna, jak to tylko możliwe, jednak nie ograniczaj wyniku zbytnią ilością szczegółów. Wzbogać swoje wyobrażenie za pomocą doznań zmysłowych, takich jak dotyk, zapach, dźwięk, smak...


Uczucia i emocje:
W czasie gdy wyobrażasz sobie życzenie, powinieneś również odebrać pozytywne uczucia, które pojawią się wraz z urzeczywistnieniem się życzenia. Odbieraj te uczucia w czasie oddychania. Pozwól także na pojawienie się naturalnego strumienia oczarowania, który będzie towarzyszył twemu marzeniu...


Energetyzowanie Ku:
Wyobraź sobie, jak ożywiona, kreatywna nadwyżka energii, którą zgromadziłeś w organizmie, zaczyna wypływać na zewnątrz, aby wypromieniować w otoczenie twój zamiar i prosić o pomoc przy urzeczywistnianiu twojej wizji.


Życie we śnie:
Ostatni krok haipule polega na odprężeniu się, zaprzestaniu wszystkich działań Lono i na zakończenie ceremonii pozostaniu w uczuciach i poznaniach, które pojawiły się podczas haipule. Doświadczaj uczucia pojawiającego się, gdy wszystkie trzy aspekty świadomości znajdują się w stanie harmonii i pokoju.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna