Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

poniedziałek, 29 listopada 2010

Magnesy miłości
Prawie każdy z nas przynajmniej raz przeżył magię nieoczekiwanego spotkania i iskrę potężnej energii zakochania się, które otaczają obydwu zakochanych chmurą błogiej
bezwarunkowej miłości. Zaakceptujmy ten fenomen jako istniejący fakt i przejdźmy do procesu, który możesz od razu wykorzystać do szybkiego znalezienia prawdziwej miłości.
Znasz już podstawową ceremonię haipule, która (mamy nadzieję) staje ci się coraz bliższa i wkrótce bez pomocy tej publikacji będziesz mógł wykonać wszystkie jej elementy. Jeśli kilkakrotnie praktykowałeś już ceremonię haipule związaną z partnerstwem, prawdopodobnie opanowałeś ją na tyle, że możesz przeprowadzić ją zawsze i wszędzie, w celem spełnienia się twoich pragnień. Jednak ważne jest, abyś w czasie ceremonii pamiętał, że tango można tańczyć tylko we dwoje. Dokładnie w czasie, gdy wypromieniujesz w świat swój zamiar i zasygnalizujesz innej osobie: Szukam cię, ona wyśle na zewnątrz gorące pragnienie - pragnienie poznania ciebie!
W następstwie tego stwierdzisz, że nie jesteś sam. Jesteś już energetycznie połączony z osobą, która stanie się twoim partnerem życiowym pilialoha.
Potrzebujesz jedynie trochę czasu, aby urzeczywistnić to również na poziomie materialnym.
Teraz możesz cieszyć się pewnością, że jesteś już połączony na poziomie duchowym - i zastosować ceremonię haipule, aby połączenie to zamanifestować również materialnie.

1 komentarz:

Matt pisze...

Beautiful photo. English or Spanish are welcome!

Spirala hipnotyczna