Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

wtorek, 30 listopada 2010

Partnerska ceremonia haipule

Pierwszy krok: Radość w chwili obecnej - aloha.
Ciesz się medytacją ha!, do przeprowadzenia której potrzebujesz tylko czterech oddechów: oddech... uderzenie serca... postrzeganie całego ciała... Tutaj i teraz świadomy jestem całego mojego bytu. Aby przy rozpoczęciu ceremonii jeszcze raz podkreślić twój nadrzędny cel, powiedz sobie kilka razy: Kocham siebie. i później: Kocham świat. Następnie swobodnie przenieś uwagę z tych słów na pożądany przez ciebie kierunek. Z jednej strony otworzy to Wasze serce (krok po kroku) na bezwarunkową miłość do siebie, natomiast z drugiej tak rozszerzy chmurę aloha, iż obejmie ona cały zewnętrzny świat - gdzie czeka na ciebie prawdziwa miłość.


Drugi krok: Otwarcie się na Wyższe Ja.
Gdy jesteś świadom całego swojego jestestwa, wykonaj spokojny wdech, przenieś się w stan odbioru i w czasie wydechu powiedz do siebie: Jestem otwarty na odebranie przewodnictwa ze strony Akua lani. Na zakończenie uspokój swoje myśli, zrób wdech i bądź otwarty na obecność Wyższego Ja. Podczas każdego wydechu możesz powiedzieć: Jestem otwarty na odbiór.


Trzeci krok: Rozpoznanie nadrzędnego celu.
W czasie wydechu powiedz sobie kilkakrotnie: Chcę dzielić moją bezwarunkową miłość ze szczególnym człowiekiem lub inne podobne słowa, które wyrażają to samo. Niech wypowiedź ta coraz głębiej rozbrzmiewa w twojej świadomości.


Czwarty krok: Sformułowanie ogólnego zamiaru.
Bądź teraz bardziej precyzyjny i jasno sformułuj zamiar. Zastanów się, co chciałbyś duchowo oraz mentalnie osiągnąć i otwarcie zadeklaruj te myśli: Chcę przyciągnąć do siebie ludzi, których potrzebuję.


Piąty krok: Sformułowanie osobistego celu manifestacji. Doszedłeś teraz do momentu, w którym przekazujesz swojemu centrum Ku-Lono pożądaną zmianę: Chcę przyciągnąć do siebie na poziomie materialnym moją prawdziwą miłość. Powtórz to zdanie kilkakrotnie podczas wydechów. Niech słowa te wywołają głęboki rezonans w twojej świadomości i podświadomości. Posuwaj się teraz jeszcze dalej i koncentruj bezpośrednio na obecności tej osoby w świecie zewnętrznym oraz w głębi twego serca. Powtarzaj z radością i swobodnie: Chcę ciebie w moim życiu! Czuj prawdziwość tej wypowiedzi w całym swoim jestestwie.


Szósty krok: Wielka Czwórka.
Jeśli chcesz być naprawdę precyzyjny, nadszedł teraz czas na wykorzystanie wszystkich czterech wymiarów w procesie manifestacji. Jest to moment wejścia w głęboki trans, gdzie znikają granice między materialną rzeczywistością i duchowym światem. W tym stanie rzeczywiście głęboko w swoim sercu poczujesz obecność ukochanej osoby. Jeśli dojdzie do tego potężnego połączenia waszych centrów energetycznych, wtedy ceremonia zacznie naprawdę działać. Stworzyliście teraz energetyczny sznur, za pomocą którego na różne sposoby zostaniecie wciągnięci na drogę prowadzącą kiedyś do spotkania na materialnym poziomie.


1. Słowne wyrażenie zamiaru.
Wypowiedz swój osobisty zamiar i za każdym razem bądź całkowicie tu i teraz. Jeden: w czasie wydechu powiedz sobie ze spokojnym i otwartym sercem: Jestem tutaj - chcę ciebie - kocham cię! Podczas wdechu uspokój myśli i poczuj, jak słowa te odbijają się echem w całej twojej istocie.
Dwa: w czasie wydechu powiedz teraz: Gdzie jesteś - chcę ciebie - kocham cię! Znowu podczas wdechu poczuj, jak słowa te przepływają przez całe twoje jestestwo.


2. Wrażenia zmysłowe.
Decydujące jest przy tym dalsze koncentrowanie się na rejonie serca i głębi obszaru brzucha, ponieważ z tych miejsc, jak odczuwają to Hawajczycy, pochodzi największa siła przyciągania między ludźmi.
Nie wiesz dokładnie, jak będzie wyglądała twoja prawdziwa miłość. Niekorzystne byłoby wyobrażanie sobie jakiejś określonej twarzy lub ciała. Zamiast tego powinieneś wypromieniować do swojego własnego ciała swoje wrażenia zmysłowe: wrażenia fizycznych wymagań, tęsknotę, potrzebę jedności.
Będzie zupełnie w porządku, jeżeli w czasie tej ceremonii poczujesz przepływ energii seksualnej (hana ma'i) przez ciało. Jest to bardzo silna magnetyczna energia, która wypływa na zewnątrz i już teraz stapia się z seksualną energią twego partnera lub partnerki (zakładając, że dążysz do seksualnego partnerstwa).


3. Połączenie emocjonalne.
Całkowicie zdaj się na uczucia miłości i namiętności, pożądania i tęsknoty, żarliwości i radości. Przenieś całą swoją istotę w stan bezwarunkowej miłości do siebie samego i do tego człowieka na zewnątrz. Spraw, aby bezpośrednio odczuł twą miłość. Poczuj, jak z każdym oddechem uczucia z twego własnego centrum miłości wpływają do miłosnego centrum tej osoby. Sprezentuj jej swoje uczucia miłości.


4. Energetyzowanie pikopiko.
Zrób w dowolnym momencie przerwę w dwuczęściowej medytacji miłości i przeznacz czas (przynajmniej przez kilka oddechów) na podwyższenie poziomu many, abyś dzięki temu mógł wysłać swoje zamiary z większą ilościę energii.
Jeden: Podczas wdechu powiedz sobie: Odbieram miłość, i poczuj, jak mana wpływa przez szczyt twojej głowy.
Dwa: w czasie wydechu powiedz sobie: Wysyłam miłość, i poczuj, jak twoja miłość wypływa w świat.
Powtarzaj ten rytm przynajmniej przez kilka oddechów. Z podwyższoną i w dalszym ciągu płynącą energią powtarzaj swoje myśli, i kieruj je do przyszłego partnera: Kocham cię.
Chcę być razem z tobą.
Jest to prawdziwa technika huny, dzięki której możesz przyciągnąć do siebie człowieka, którego pragniesz. Powodzenie twojego działania zależy od tego, jak często będziesz kierował siłę swojej uwagi na ten proces oraz jak silna jest twoja wiara w powodzenie procesu i tęsknota za pozytywnymi przeżyciami.
Później stanie się następująca rzecz: dzięki regularnej praktyce ceremonii haipule stworzysz energetyczne połączenie z dziesięcioma lub piętnastoma osobami (albo też jedną jedyną) znajdującymi się tam na zewnątrz, z jednym lub wieloma ludźmi, którzy na najgłębszym poziomie znajdują się z tobą w rezonansie. Jeśli obie strony będą wzajemnie koncentrowały się na sobie, wtedy przyciągną się do siebie.
Jak to możliwe? Zastanówmy się przez chwilę nad tym pytaniem, ponieważ odpowiedź na nie pomoże ci szerzej spojrzeć na świat, dzięki czemu poznasz energetyczną prawdę o każdej rzeczy.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna