Nadejdzie czas , kiedy choroba jako efekt opacznych myśli będzie hańbą

Oldi Tube

czwartek, 2 grudnia 2010

Miłość od pierwszego wejrzenia
Wszyscy świadomi jesteśmy faktu, że miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się zbyt często, aby ignorować ten fakt. Ludzie osiągają pewien określony punkt w życiu, w którym znajdują się w głębokim rezonansie z pragnieniem znalezienia określonej osoby. Nagle człowiek ten pojawia się, spogląda w oczy drugiej osoby i obie strony czują się tak, jakby znały się od dawna.
Energetycznie prawdopodobnie jest to druga znajomość, ponieważ już od jakiegoś czasu wyczuwasz obecność przyszłego partnera - czujesz jego siłę przyciągania, która w końcu zbliża was do siebie na poziomie materialnym. A dlaczego tak się dzieje? W większości przypadków miłości od pierwszego wejrzenia dwoje ludzi, którzy od razu się rozpoznali, najczęściej nieświadomie wypromieniowało swoją silną tęsknotę. Od pewnego czasu
nieświadomie wykonywali ceremonię haipule. Stopniowo, dzięki rezonansowi, który powstał między nimi, zaczęli wzajemnie się przyciągać. I nagle doszło do tego przypadkowego spotkania, które wydaje się być czystą magią. Jednak w rzeczywistości jest to po prostu wynik owego wzajemnego oddziaływania.
Najczęściej pod pojęciem przypadku rozumiemy coś, co dzieje się bez konkretnego zamiaru. Jednak tutaj to coś zupełnie innego. Dwoje ludzi dostraja się energetycznie do siebie, stają się połączoną parą w jednym jedynym interaktywnym systemie, jak nazwaliby to naukowcy. Następnie każda ich decyzja zbliża ich do siebie. Wreszcie doprowadzają do przypadkowego spotkania, przy którym spoglądają na siebie i zakochują się w sobie.
Oznacza to, że jeśli czujemy, że nie jesteśmy godni miłości i nikt nas nie lubi, wtedy nigdy nie znajdziemy naszej prawdziwej miłości. Świat zewnętrzny odbierze naszą informację i odpowiednio zareaguje. Nie znajdziemy prawdziwej miłości, ponieważ odpychamy od siebie tę osobę i uniemożliwiamy spotkanie, za którym tak tęsknimy.
Dlatego w ceremonii haipule robimy wszystko, aby odpowiednio skierować zarówno naszą świadomość (Lono), jak również podświadomość (Ku). Kluczem do urzeczywistnienia się naszych marzeń jest możliwie jak najlepsze skierowanie świadomej i podświadomej uwagi na określony cel.
Każdy z nas żyje w pewnej sferze możliwości, która decyduje o tym, w jakim stopniu możemy energetycznie przekazać zewnętrznemu światu nasze zamiary. Chodzi o to, że dysponujesz tym, co w danej chwili naprawdę uważasz za możliwe. Widzimy więc, że zdolność nawiązywania kontaktu z naszym przyszłym partnerem i przyciągnięcia go zależy od aktualnego rozmiaru naszej sfery możliwości. Jeśli bardzo poszerzymy nasze przekonania, przez np. przyjęcie siedmiu zasad huny, wtedy maksymalnie rozszerzymy sferę naszych możliwości.
Wejdziemy wtedy w kontakt z utęsknionym człowiekiem i przyciągniemy go do siebie.

Brak komentarzy:

Spirala hipnotyczna